Otwarcie call center dla Seniorów przesunięte

  1. Strona główna
  2. Seniorzy
  3. Otwarcie call center dla Seniorów przesunięte

Drodzy seniorzy!

Z powodu obecnej sytuacji związanej z atakowaniem nas przez wirusa, termin otwarcia call center – Wałbrzyskiego Telefonu Senioralnego został przesunięty o kilka miesięcy.

Mimo to, cały czas aktywnie działamy i w miarę możliwości utrzymujemy kontakt z naszymi wolontariuszami. Jeszcze w marcu przygotowaliśmy przytulne miejsce dla naszych seniorów, w którym będą prowadzić szereg rozmów telefonicznych. Będą odpowiadać na pytania dot. oferty kulturalnej miasta, zachęcać do wyjścia z domu, słuchać zgłaszanych oczekiwań i potrzeb. Obecnie, komunikujemy się z naszymi wolontariuszami telefonicznie oraz zdalnie: korzystając z Facebooka i WhatsApp Messenger, na których zostały założone specjalne grupy, tylko dla nich. W ramach grup rozmawiamy, wymieniamy się informacjami oraz przesyłamy filmiki instruktażowe, dzięki którym wolontariusze wzajemnie się wspierają, szlifują swoje umiejętności i poszerzają wiedzę przydatne do pracy w centrum telefonicznym. Komentarze i opinie są często emocjonujące i budujące.  

W najbliższy piątek  planujemy telekonferencję z naszymi wolontariuszami, wyłącznie on-line za pośrednictwem programu zoom. Z niecierpliwością i przyjemnością czekamy na połączenie. Wierzymy, że i tym razem połączymy się z dużą grupą seniorów. Trzymamy kciuki za wolontariuszy!  

Menu