Aktywna „Radość życia”

  1. Strona główna
  2. NGO
  3. Aktywna „Radość życia”

Po raz kolejny Stowarzyszenie „Radość życia” pokazuje wałbrzyszanom, że współpraca się opłaca! Mianowicie, kooperacja „Radości życia” z Fundacją EKO PATROL Dolny Śląsk zaowocowała zwycięstwem w konkursie finansowanym przez Narodowy Instytut Wolności- Centrum Wolności Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Natychmiast po zwolnieniu ustawy dot. COVID-19, rozpocznie się realizacja zwycięskiego projektu, pn.: „Tworzę, uczę się i działam z pasją”. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie pierwszych działań i spotkań.

Ponadto „Radość życia” niezłomnie pracuje w domu i systematycznie realizuje akcję rozdawania maseczek. Dzięki sponsorom i połączeniu sił, tym razem z zaprzyjaźnionym Stowarzyszeniem Ukraina-Wałbrzych oraz Piotrem Kwiatkowskim Radnym Rady Miejskiej, przedsięwzięcie wciąż cieszy się dużym powodzeniem. Do tej pory wolontariuszki rozdały ponad  3 000  maseczek ochronnych. W pierwszej kolejności otrzymali je seniorzy, następnie część mieszkańców, szpital, MOPS, Dom Seniora Rusinowa oraz Centrum Obsługi  Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych.

Akcja trwa! Brawa dla „Radości życia”!

Menu