Międzypokoleniowy MikroKosmos – kolejny mikrogrant w akcji!

  1. Strona główna
  2. Mikrogranty
  3. Międzypokoleniowy MikroKosmos – kolejny mikrogrant w akcji!

„Międzypokoleniowy MikroKosmos – nie tylko nad głowami, cuda dzieją się też pod nogami” to nazwa projektu realizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Gerontologicznej, w ramach wałbrzyskich mikrograntów.

Do pierwszego etapu projektu czyli do Konkursu Plastycznego na temat „Dziadkowie z odległej galaktyki” zapraszamy dzieci, w dwóch grupach wiekowych: do lat 7 oraz 8 – 12 lat, mieszkające – w pierwszej kolejności, w Śródmieściu.

Jak mogą wyglądać kosmiczni dziadkowie? Czy są niezwyczajni, a może całkiem zwyczajni, ale mają kosmiczne pasje? Pokażcie nam, jesteśmy bardzo ciekawi.

Prace, wykonane w dowolnej technice wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysyłać na adres mailowy: konkurs.ceg@gmail.com  do 14.08.2020 r. Szczegóły konkursu oraz nadsyłania prac znajdują się w załączonym regulaminie. Na zwycięzców czekają nagrody!

W kolejnym etapie projektu, Fundacja Centrum Edukacji Gerontologicznej zaprasza na łączące pokolenia plenerowe spotkanie, w którym przedstawi związek pomiędzy gerontologią, a odkrywaniem nowych przestrzeni i ukrytych w nich światów.  O szczegółach poinformujemy wkrótce.

“Zadanie finansowane z budżetu Gminy Wałbrzych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na terenie miasta Wałbrzycha i na rzecz jego mieszkańców z zakresu wspierania działań aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej”.

Menu