Badanie potrzeb cyfrowych dla wałbrzyskich NGO

  1. Strona główna
  2. NGO
  3. Badanie potrzeb cyfrowych dla wałbrzyskich NGO

Pomimo przyśpieszającego postępu technologicznego połowa ludzkości wciąż pozostaje bez dostępu do Internetu. Czas to zmienić!

Dlatego TechSoup Polska zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do wzięcia udziału w inicjatywie i____internet – największym w historii badaniu potrzeb cyfrowych społeczeństwa obywatelskiego.

Celem inicjatywy jest próba określenia, czego potrzebują organizacje społeczeństwa obywatelskiego, aby w pełni uczestniczyć w dzisiejszym cyfrowym świecie

O akcji:
Połowa ludzkości pozostaje bez dostępu do Internetu, narzędzi i umiejętności, których potrzebują, aby uczestniczyć w cyfrowym świecie. Ostatnie dwa lata pokazały, że ta cyfrowa, ogromna przepaść nie tylko wciąż istnieje, ale nie zmniejsza się wystarczająco szybko. To musi się zmienić. Nie można pozwolić, by lokalne społeczności pozostały w tyle w cyfrowym świecie. Ankieta i____internet <https://bit.ly/AnkietaI__Internet> jest jednym z pierwszych kroków, który nas do tego przybliży. Jej wyniki pozwolą kształtować dalsze działania filantropijne i polityczne, które zapewnią lepszy dostęp do zasobów cyfrowych dla społeczności obywatelskich. Zapraszamy do wypełnienia 20-minutowej ankiety przez organizacje pozarządowe. Odpowiedzi zbierane są przez Fundację TechSoup Polska do 31 sierpnia.

Więcej informacji o badaniu i link do ankiety znajduje się tutaj: https://bit.ly/Blog_badanie_potrzeb_cyfrowych

Ankieta zajmie ok. 20 minut, a jej wyniki pomogą kształtować działania, które pozwolą walczyć z wykluczeniem cyfrowym.

Menu