Dane kontaktowe

Biuro Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego
74 64 44 711
74 64 44 715
47 64 44 716

Napisz do nas!

Imię, nazwisko
Fill out this field
Email *
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
Wiadomość *
Fill out this field
Zgoda na przetwarzanie danych (RODO) *
You need to agree with the terms to proceed

… lub skontaktuj się bezpośrednio:

Justyna Pichowicz – Kierownik Biura
Robert Szymala – Zastępca Kierownika BRP / Urbanista Miejski
W zakresie Rewitalizacji Miasta:
W zakresie Planowania Przestrzennego:
Justyna Pichowicz – Kierownik Biura

e-mail: j.pichowicz@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 710

Robert Szymala – Zastępca Kierownika BRP / Urbanista Miejski

e-mail: r.szymala@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 720

W zakresie Rewitalizacji Miasta:

Agnieszka Torzecka
e-mail: a.torzecka@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 711

Dominika Michalak
e- mail: d.michalak@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 715

Katarzyna Wojnicka
e-mail: k.wojnicka@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 717

Fax +48 74 64 44 714

W zakresie Planowania Przestrzennego:

Anna Benedyk
e-mail: a.benedyk@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 724

Marta Jaroszewska 
e-mail: m.jaroszewska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 722

Joanna Sakowska 
e-mail: j.sakowska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 721

Lidia Wrońska
e-mail: l.wronska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 723

Janusz Jędrzejec – Plastyk Miejski
tel. +48 74 64 44 725

Fax +48 74 64 44 724

Menu