contact-us-1014232_1920

URZĄD MIEJSKI W WAŁBRZYCHU
Biuro Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego 

ul. Rynek 23 (pokoje nr.: 204, 207, 208)

58-300 Wałbrzych
e-mail: rewitalizacja@um.walbrzych.pl

Justyna Pichowicz – Kierownik Biura 
e-mail: j.pichowicz@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 710

Robert Szymala – Zastępca Kierownika BRP / Urbanista Miejski
e-mail: r.szymala@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 720

W zakresie Rewitalizacji Miasta:

Agnieszka Torzecka
e-mail: a.torzecka@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 711

Dominika Michalak
e- mail: d.michalak@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 715

Katarzyna Wojnicka
e-mail: k.wojnicka@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 717

Elżbieta Greszta
e-mail: e.greszta@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 712

Kamila Kuncio
e-mail: k.kuncio@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 716

Magdalena Andrzejewska
e-mail: m.andrzejewska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 716

Joanna Figas 
e-mail: j.figas@um.walbrzych.pl 
tel. +48 74 64 44 716

Fax +48 74 64 44 714

W zakresie Planowania Przestrzennego:

Anna Podkówka
e-mail: a.podkowka@um.walbrzych.pl

tel. +48 74 64 44 724

Marta Jaroszewska 
e-mail: m.jaroszewska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 722

Joanna Sakowska 
e-mail: j.sakowska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 721

Anna Zamorowska
e-mail: a.zamorowska@um.walbrzych.pl
tel. +48 74 64 44 723

Janusz Jędrzejec – Plastyk Miejski
tel. +48 74 64 44 725

Fax +48 74 64 44 724