Za nami I Rajd Rodzinny Forteca

  1. Strona główna
  2. Bez kategorii
  3. Za nami I Rajd Rodzinny Forteca

Gra terenowa dla rodzin promująca postawy proekologiczne, konkurs plastyczny i wystawa prac, prezentacja i konkurs z wiedzy o najciekawszych miejscach Wałbrzycha czekały na uczestników I Rajdu Rodzinnego „Forteca”.

Pomimo niesprzyjającej prognozy pogody na starcie stawiła się liczna grupa pasjonatów aktywnego spędzania czasu wolnego i miłośników naszego miasta. Grupa Biegowa Predators Wałbrzych – organizatorzy wydarzenia, oprócz ww. atrakcji zapewnili uczestnikom: pakiet startowy, monety, szkatułki i medale przygotowane specjalnie na okoliczność Rajdu, wspaniałe nagrody dla zwycięzców oraz jak podkreślają Predatorsi – pyszny i zdrowy poczęstunek.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się kolejny czyli II Rajd Rodzinny, zgodnie z motywem przewodnim naszego miasta „Aktywny Wałbrzych”.

“Zadanie finansowane z budżetu Gminy Wałbrzych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na terenie miasta Wałbrzycha i na rzecz jego mieszkańców z zakresu wspierania działań aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej”.

Menu