Moc Pomocy 2023

  1. Strona główna
  2. NGO
  3. Moc Pomocy 2023

Wczoraj na terenie Starej Kopalni około 200 wałbrzyskich wolontariuszy wzięło udział w niezwyczajnym wydarzeniu MOC POMOCY 2023. Spotkanie zorganizowane przez Gminną Radę Działalności Pożytku Publicznego w Wałbrzychu i Gminę Wałbrzych było symbolicznym podziękowaniem dla wszystkich, którzy w ciągu roku poświęcali swój czas na niesienie pomocy najbardziej potrzebującym.

W wydarzeniu, oprócz środowiska wolontariuszy i przedstawicieli wałbrzyskich organizacji pozarządowych, udział wzięli Pani poseł dr Sylwia Bielawska, Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej, Pan Łukasz Hoppe i Pani Sylwia Łosobik z Zarządu Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, którzy w imieniu wałbrzyskiej społeczności podziękowali zebranym za bezinteresowną pracę, czas i serce wkładane w działalność na rzecz drugiego człowieka oraz czynienie dobra. 

Wykład na temat uważności w relacjach, wspólne warsztaty, szereg zajęć tematycznych, podsumowanie wydarzenia, wspólne zdjęcie oraz upominki dla wolontariuszy to część atrakcji, które zapewnili organizatorzy. 

Jednak najwięcej radości sprawiła wszystkim możliwość spotkania się i porozmawiania, zatrzymania się w nieustannej pracy i poświęcaniu czasu dla innych. Wszystkim wałbrzyskim społecznikom działającym na terenie naszego miasta składamy serdeczne podziękowania za gotowość do niesienia pomocy i otwarte serce.

Menu